"Zdraví není vším, ale bez zdraví je všechno ničím"
 
( Arthur Schopenhauer )
Vítejte,

V tomto obchodě „Zdraví z bylinek“ najdete zde celou řadu unikátních přírodních produktů od české firmy OKG, které jsou velmi účinné při mnoha zdravotních potížích, ale také jsou skvělou prevencí před civilizačními nemocemi a to bez nežádoucích vedlejších účinků a zcela bez chemie.

Výrobky OKG jsou na trhu již od roku 2000 a jsou již důkladně prověřené časem a také tisíci spokojených zákazníků. Všechny výrobky jsou notifikovány Ministerstvem zdravotnictví ČR jako doplňky stravy. Jejich kvalita je ověřena v laboratořích ZÚ Brno, SZÚ Praha a ve smyslu Zákona o potravinách je tato kvalita průběžně prověřována v akreditovaných laboratořích.

O zdraví je potřeba pečovat. Účinná péče je pouze tehdy, když věnujete pozornost zdraví a péči o tělo ještě dříve, než nastanou zdravotní problémy. V dnešní době byste se měli o své zdraví postarat sami, protože to nikdo za Vás neudělá. A chemická léčba je většinou tak nákladná, že na ní už spoustu lidí nemá peníze. OKG má pro Vás řešení! Společnost OKG pomáhá upevňovat Vaše zdraví vzácnými a unikátními výrobky, které jsou z čisté přírody přirozeným působením na Vás organismus.

Jelikož se jedná o čistě přírodní produkty, je třeba v jejich užívání vytrvat. Každý člověk je originál a proto u každého člověka je různě dlouhá doba, za kterou začnou produkty působit. Aby produkty správně fungovaly je nezbytné dodržovat dostatečný pitný režim.

Kromě této nabídky je pro Vás připraveno také bezplatné poradenství k výrobkům OKG a zákaznický servis.

Děkuji Vám za návštěvu a přeji Vám příjemné nakupování. Věřím, že budete spokojeni s našimi výrobky i se službami či poradenstvím.


Díky nemoci známe hodnotu zdraví, díky zlu hodnotu dobra, díky hladu sytost, díky únavě odpočinek.

( Hérakleitos )