KONEC S OMDLÉVÁNÍM
15 let jsem trpěla na omdlévání s hyperventilaci a doktoři si již se mnou nevěděli rady. Byla jsem na všech možných vyšetřeních, ale nic. Už jsem z toho byla dost nešťastná, protože poslední 2 roky se to ještě zhoršovalo a hlavně v době těhotenství. Doufala jsem, že po porodu se to změní. Bohužel nezměnilo a 2 až 3x do měsíce jsem stále omdlévala. Byla jsem i ve stavu, kdy jsem se bála vzít dceru do náručí, protože jsem nevěděla, jestli náhodou zrovna neomdlím a neublížím jí!!! Potom, co mi Emulips pomohl se zažíváním a vylučováním, jsem si řekla, že by mi mohlo něco pomoci i na omdlévání. A pomohlo! Byla to OK Gama+. Užívala jsem 3x denně Gamu a 1 až 2x denně Emulips a hned po prvním měsíci jsem si uvědomila, že jsem ani jednou neomdlela. Nyní užívám Gamu již 3/4 roku a ještě ani jednou jsem neomdlela a ani se mi nezatočila hlava. Úžasné! Jsem moc vděčná za produkty OKG, které mi tolik pomohly! A pomáhají každý den mně i mé rodině. Děkuji.

BOLESTI ZAD V TĚHOTENSTVÍ
První těhotenství bylo plné bolesti zad, trpěla jsem od 18. týdne, každý den jsem cíleně cvičila na bederní páteř a manžel mě musel masírovat, abych vůbec ráno byla schopná vstát z postele. Navíc jsem byla hrozně oteklá a měla zácpu. Ve druhém těhotenství to bylo úplně jiné. Bolesti začaly již v 10. týdnu. Ve 13. týdnu jsem začala užívat OK Betu+, aby miminko bralo vápník z Bety a ne ze mě. A již po týdnu užívání mě přestaly bolet záda. Navíc díky Emulipsu jsem neměla otoky, neměla zácpu, pálení žáhy a jiné nepříjemnosti v těhotenství. Přiznávám, že díky výrobkům jsem prožila naprosto pohodové těhotenství. A také díky tomu uvažujeme s manželem o třetím miminku. :-) A to jsem ještě nezmínila, že jsem otěhotněla během měsíce!

PRDÍKY U DCERKY
Naše dcera měla úporné problémy s bolením bříška (prdíky). Zkoušeli jsme "kde co", dávali jsme 600 Kč za produkty z lékárny, k tomu jsme cvičili, masírovali a nahřívali bříško a stejně nic nepomohlo. Byly to "prořvané" noci i dny. Pak jsem začala brát Emulips na podporu kojení a najednou jsem si všimla, že Alex už nemá problémy s větříky. Navíc jsem svoji dceru kojila do 16-ti měsíců. U druhé dcery začaly problémy již v porodnici. Hned jsem začala dávat Emulips sobě i jí a bylo po problému. Konečně vím, co to je, mít doma spokojené miminko! Moc děkuji za výrobky OKG!

SCHIZOFRENIE MÉ ZÁKAZNICE
Moje zákaznice má slabou schizofrenii. Nejdříve si zakoupila Emulips a OK Alfu+ na pročištění pleti a na zažívání. Během dvou měsíců se ji zlepšilo zažívání, zhubla 5 kg a pleť se pročistila. Potom přidala OK Tau+ a OK Omega-3 Complete a během dalších 3 měsíců se jí nemoc tak zlepšila, že ze 2 prášků, co brala, nyní užívá jen 1/4 jednoho a to jen pro jistotu. A já jako vnější pozorovatel vidím velkou změnu - dříve měla problém složit větu. Když řekla pár vět za sebou, nedávalo to smysl. Nyní je konverzace s ní úplně úžasná - krásná, plynulá, vůbec byste nepoznali, že před pár měsíci měla takové problémy. Navíc sama říká, že se konečně necítí tak strašně unaveně a vše stíhá. Najednou má tolik koníčků a aktivit, které by předtím vůbec nebyla schopná zvládnout. Jsem moc vděčná, že i s takovouto nemocí pomohou výrobky OKG!

ATOPICKÝ EKZÉM U MLADŠÍ DCERKY
U naší mladší dcerky Dominičky se po povinném očkování objevil silný atopický ekzém. Ihned jsem začala dávat Dominičce OKG Factor Base, OKG Omega a mazat tělíčko Emulipsem. Každý měsíc bylo vidět, že atopický ekzém je na ústupu. Díky výrobkům OKG je dnes Dominička čistá, bez ekzému. A to vše jsme dokázali díky OKG. Nemuseli jsme zatěžovat její organismus chemií a kortikoidy.

ZÁNĚT SPOJIVEK PO SVÁŘENÍ
Můj manžel se jednou ve dvě ráno probudil se šílenou bolestí v očích. Měl pocit jako by měl písek v očích a skoro neviděl. Rozzředila jsem mu ve vodě OK Alfu+ a řekla jsem mu ať si oči vypláchne. Každé oko vyplachoval asi 3-5 minut. Když se ráno vzbudil, tlak z očí byl pryč a on mohl jít klidně do práce.